Sevgi Tomurcukları Bayan Yeleği Yapılışı

Sevgi tomurcukları bayan yeleği yapılışını Türkçe videolu anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Gelin yeleği, anne yeleği olarak kullanabileceğiniz bir örnek.

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, bu yazımızda bayan yeleklerine bir yenisini daha ekliyoruz. Modelimizin adı sevgi tomurcukları modelidir. Bu model Sevda hanım tarafından Türkçe videolu olarak paylaşılmıştır. Bu örnek ile gelin yeleği, anne yeleği ve çeyizlik yelekler örebilirsiniz.

Şiş işi bayan yeleği yapılışı isteyenleriniz çok oluyor. Şişleriyle örgü yelek yapmak isteyenlere şimdiye kadar onlarca anlatımlı model yanında yeni yeni örneklere de yer veriyorduk. Paylaştığımız her yeleğin anlatımını paylaşmamız mümkün olmasa da en çok beğenilen örneklerin anlatımlarını paylaşıyoruz.

Sevgi tomurcukları bayan yeleği örneğini de çok beğeneciğinizi düşündüğümüzden dolayı burada paylaşıyoruz. Şişlerinizi ve yeleklik iplerinizi hazırladıktan sonra aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Eğer şiş ve ipler hakkında bilginiz yok ise videoda hepsini değinilmiştir. Gelin şimdi bu şık yeleğin nasıl yapıldığını görelim.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »