Renkli Tavşan Kulakları Örgü Yelek Modeli

Bir bebek örgü modeli olan renkli tavşan kulakları modeli ile yelekler, atkılar, kazaklar, bereler ve atkılar örmek ister misiniz?

Bebeklere örülen örgülerde çok farklı örgü teknikleri kullanılıyor. Tavşan kulağı veya tavşan kulakları örgü modeli de bu tekniklerden birisidir. Örgüde birden fazla renk olmasını isteyenler için paylaşmış olduğumuz tavşan kulakları örgü modeli ile bebek ve çocuklarınıza örgüler örebilirsiniz. Tavşan kulağı örgü modelinde toplamda 3 tane farklı renk ip kullanılmıştır. Anlatımlı videodaki ip renkleri beyaz yeşil ve mor. Sizde birbirine uyumlu olacak renklerde ipleri seçerek bu örgü modelini örmeye hemen başlayabilirsiniz. Rengarenk görünmesiyle herkesin beğenisini kazanacak modeli hemen sende yap!

Tavşan kulağı örgü modeline başlarken ilk olarak bir kaç sıra lastik örülüyor. Ön yüzde bulunan lastikler ters olarak örülür ve ilmekler terse çevrilir. Arka kısımda ters örülür Ön taraftaki örgüde renk farklılıkları olacak. Onun için farklı ipler bağlanıp devam edilmektedir. Ters ve düz örgü ile tamamlanan örgü modelinin tüm detaylarını aşağıdaki anlatımlı videodan izleyebilirsiniz.

Tavşan Kulağı Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »