PEK ÇOĞUNUZUN VİDEOSUNU ARADIĞI BOMBA GİBİ 3D ÖRGÜ

Sevgili örgü sevenler yeni bir tasarım olarak bir model daha hazırladım.Daha önceden sayfama değişik bir model olarak sizlere paylaştığım bu güzel modeli şimdi model olarak sizlere sundum.Evet her zaman bahsettiğim gibi şimdi değişik bir model yani her yerde kullanılır olduğu bu güzel örnekleri sizlere bahsettiğim gibi önce örnek nasıl yapılır öğrenmektir sonrada hangi modele uygulamak.

Aslında değişik model değildir örnek değişik olarak modele uygulamaktır diye düşünerek kendim fikirlerimi paylaşmaktayım. Arkadaşlar bu modelle neler yaparız sorusuna gelince evet nereye uygularız. Bu örnek ile bebek hırka yapılır, yelek yaparız, battaniye yaparız şapka, boyunluk olarak yapabiliriz ve daha bir çok yerde kullanabiliriz çünkü tığ işi olarak harika örnek olduğunu düşünüyorum  sizlerde beğenecek ve yapacaksınız.

Ben sizlere nasıl yapılır ile ilgili bilgi vermekten se sizler bu modeli hazırlayan ve video sunan video izlemenizi öneririm çünkü hem yapılışı görün hemde görsel ile çalışmak daha kolay olacağını düşünerek sizlere söylemek istedim. Yine değişik örnek ile ilgili bilgi edinmek isterseniz sayfamdan bakın fikir edinin çünkü bir çok model sizler için paylaşıyorum. Hobi Mühendisi örgü kanalı çalışması olan bu örgü için Emine Hanım’ın Ellerine sağlık, kendi kanalında modeli örgü severler için paylaşmış.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »