Örümcek Yuvası Örgü Modeli Bayan Yelekleri ve Şal Örneği

Bu örgü modeli ile hem kışlık hemde yazlık örgüler örebilirsiniz. önümüz yaz onun için çok güzel merserize iplikle bluzlar ve yazlık yelekler örebilirsiniz. Ayrıca kışlık ve yazlık kullanabileceğiniz şalda örebilirsiniz.

Şık ve yeni şiş işi örgü tekniği olan örümcek yuvası örgü modeli ile sizlerleyiz. Örgü anlatımları ile örgü örmenin ne kadar kolay olduğunu hepimiz biliyoruz. Boş vakitte açıyoruz anlatımlı örgü videosunu sonra motifin yapımını bir kaç defa deneyerek kolayca öğrenebiliyoruz. Bu konuda bize Gönül hanımın anlatımlı örgü videoları oldukça yardımcı oluyor. Kısa kısa videoları izleyen kadınlar artık örgülerimde hangi modeli kullanacam derdine son vermiş oluyor. Hayatında görmediği ve göremeyeceği örgü modellerini bu sayede öğrenmiş oluyor. Örümcek yuvası örgü modeli de yazlık ve kışlık örgülerinizi süsleyen, yelek, hırka, şal ve bebek örgüleri gibi örgülerde kullanılan harika bir örnek.

Gönül hanım örümcek yuvası örgü modelini kısa bir anlatım videosu ile takipçileri ile paylaşmış. Videodaki ilmek sayıları motifleri çıkarmak için verilmiştir. Bu videoda sadece motif çıkarım anlatılıyor. Motifleri çıkarma işi size kalmış. Hadi kolay gelsin.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »