Örümcek Adamlı Çocuk Patik Yapımı

Merhaba hobici hanımlar; bu yazımızda videolu anlatımla örümcek adamlı çocuk patik yapımı konusunu paylaşıyoruz. Soğuyan günlerden dolayı çocuklarınıza örgü örmeye başladınız mı? Eğer başladıysanız onlara çok sevecekleri örümcek adam patik modelinden yapmaya var mısınız?

Kış aylarında örgü örmeyi seven hanımlar için anlatımlı örnekler yayınlıyoruz. Özellikle bebek ve çocuk yelekleri ören hanımların sayıları daha fazla. Bizde hanımlar çocuklarına çok güzel örgüler örsünler diye anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Çocukları için kışlık örgü ören hanımlar için en çok paylaştıklarımız arasında patikler bulunuyor. Tabiki patiklerde farklılık göstermektedir. Tunus işi patik olduğu gibi converse patik modeli de bulunmaktadır. Örümcek adamlı patik modeli ise farklı bir patik örneğidir. Çocuklarınıza yaptığınızda onları hep ısıtıp hemde sevindireceksiniz. Özellikle erkek çocuğu olan hanımlar örümcek adam patiğinden yapıp onların sıcacık kalmalarını ve çok mutlu olmalarını sağlayabilirler.

Ören hanım kanalında videosunu gördüğüm örümcek adam patik tığ ile yapılmaktadır. Bebek patikleri tığ ile yapılanları ile daha çok tercih edilmektedir. Tığ işi patik modellerinin yapımının kolay olduğundan dolayı sanırım örümcek adam patik modeli de tığ ile yapılmış.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »