Örgü Atkılı Bere Yapılışı

İstek üzerine örgü atkılı bebek yapılışı paylaşıyoruz.  Şiş işi atkı ve berenin birlikte örüldüğü anlatımlı Türkçe video ile yardımcı olmaya çalıştık

Örgü atkı ve bere yapmak isteyenler ikisini birlikte örerek daha güzel birşey ortaya çıkarabilirler. Atkı ve berenin birlikte örülmesiyle ortaya çıkan modeli aşağıdaki resimde göreceksiniz. Yapacağınız atkılı bere modeli bebek ve çocuklar için çok kullanışlı olacaktır.

Burgulu örgü modeliyle yapılan atkılı berenin tepesinde bulunan ponponda bir başka güzel görünüyor. Burgu örgü modeliyle biliyorsunuz ki bir çok model yapılıyor. Her modele yakışan model atkılı bereye de yakışmış.

Eğer sitemizde aratırsanız başka atkı ve bere anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Bu modeli istek üzerine paylaştığımız için siz farklı örgü tekniğiyle de yapabilirsiniz. Hangi modeli kullanırsanız kullanın atkılı bereye yakışacaktır.

Model şişle örülüyor. Şişle örgü yapan hanımlar atkılı bereyi de kolayca yapabilirler. En çok beğenilen atkılı bere modelinin yapımını aşağıdaki videoyu izleyip öğrenebilirsiniz.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »