Mutlaka Denemeniz Gereken Anlatımlı Örgü Modeli Yapılışı

Bakalım bu şahane ve çok kolay olan örgü modelini beğenicek misiniz. Mutlaka denemeniz gereken şık anlatımlı örgü modelini hemen sende öğren!

Örgü örmek oldukça zevkli bir hobidir. Hele ki tığ ile örmek ayrı bir zevklidir. Bir elinizde ip bir elinizde tığ önünüzde anlatımlı örgüler kitabı ve yanınızda bir fincan kahve ile birkaç saat geçirmek ne kadar da huzur verici. Tığ ile örgü örmeyi seven hatta bu işi ticaret hâline getiren binlerce insan vardır. Tığ ile örgü örerek satış yapmak için tabii ki öncelikle yeteneğe sahip olmak gerekir. El işi basit olduğu kadar ince bir iştir. 

Tığ ile örebileceğiniz pek çok ürün vardır. Tığ kullanarak lif, yelek modelleri ve şapka, şal, fular, patik ve eldiven gibi birçok şey örebilirsiniz. Ayrıca kıyafetlerinizde ya da evinizde aksesuar olarak kullanmak için küçük motifler de yapabilirsiniz. Kabartmalı gül modelleri, çiçek modelleri ve çeşitli motifleri tığ ile yapabilirsiniz. 

Şal, tığ ile yapılan en iyi giyim ürünüdür. İster tek renk, ister çift renk yün ipler ile ve kalın numaralı tığ ile birbirinden güzel şal örebilirsiniz. Bebek giyim ürünlerinin de birçoğu tığ ile örülebilir. Bebeklerde patik, yelek, şapka, hırka ve eldiven tığ ile örülen kıyafetler arasındadır. 

Sizler de çeşitli ürünler örerek sevdiklerinize hediye verebilir, evinizde kullanabilir ya da kazanç elde edebilirsiniz. Örmüş olduğunuz ürünleri internet sitelerinden ya da elden satışa sunarak doğal yoldan rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »