Misinalı Şiş İle Çok Şık Örgü Bere Modeli

Misinalı şiş ile örgü bere yapımı videosu sitemizde yayınlanmıştır. Sizlerde bu muhteşem bereden yapmak istiyorsanız videoyu izlemelisiniz.

Örgü örerken misinalı şişleri de kullanabilirsiniz. Misinalı şişler ile bereler, atkılar ve patikler yapılabilir. Bu yazımızda sizlere Sevil Örgü youtube kanalında paylaşılan misinalı şiş ile örgü bere yapılışının videosunu paylaşacağız. Örgü bayan bere yapmak isteyenler bu muhteşem modeli göz artı etmemeli. Genç kızlar için harika bir bere modeli!

Misinalı şişler kullanılarak yapılan bu bereyi kısa bir süre içerisinde yapabilirsiniz. Boş vaktinizi değerlendirmek istiyorsanız aşağıdaki 23 dakikalık videoyu inceleyerek bu muhteşem berenin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve aynısından yapabilirsiniz.Çarşıdan pazardan bere almak yerine kendi berenizi kendiniz yapın. Hem kendinize, hem çocuklarınıza hemde eşinize dostunuza bereler yaparak onları sevindirebilirsiniz. Örgü işinden anlıyorsanız bu bere çok beğenip sizlerinde yapmak isteyeceğinden eminim. O halde hadi berenin nasıl yapıldığına bir göz atalım!

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »