Kuş Yumurtaları Örgü Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

Popcorn örgü modeli bir diğer adıyla kuş yumurtaları örneğini yelekler, şallar ve bebek örgüleri gibi bütün örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Özellikle kış aylarının en vazgeçilmez hobilerinden birisi de örgü işidir. Örgü örmek hem terapidir, hem vazgeçilmez bir hobi, hem de ileriki yaşlarda alzheimer hastalığına yakalanmamak için müthiş bir zekâ oyunudur. Genellikle ev hanımlarının tercihi olan örgü işi çok keyifle yapılır. İsterseniz tığ kullanarak, isterseniz de şiş kullanarak yapabileceğiniz harika örgü modelleri bulunmaktadır. Sanılanın aksine örgü örmek o kadar da zor değil, hatta çok kolaydır. Kış aylarında çeşit çeşit eldiven, atkı, bere, boyunluk, kazak, şal ve çanta, bebek yelekleri gibi birçok farklı modelde örgü örebilirsiniz. Eğer örgü örmeyi hiç bilmiyorsanız, öncelikle öreceğiniz modele en uygun olan ip markasını tercih etmelisiniz. Daha sonra tığ ile mi şiş ile mi yapacağınıza karar vermeniz gerekir. Her şey hazır olduğunda ise internet üzerindeki örgü işi hakkındaki videoları izleyerek, oldukça pratik olan örgü örme işine başlayabilirsiniz. Dilerseniz de birbirinden farklı modelde örneklerin gösterildiği dergilere göz atabilirsiniz. 

İhraç fazlası defolu ürünler satan dükkânlarda ya da pazarlarda satılan kalitesiz kumaşlardan yapılan kıyafetleri kullanmak yerine kendi el emeğiniz ile yaptığınız o muhteşem örgü işi modellerini hayatınızın her alanına dâhil etmeyi unutmayın. Çok basit bir model ile başlayarak harika bir yatak örtüsü, masa örtüsü örebilirsiniz. Kışın sert soğuğundan korunmak için pratik tariflerle patik, eldiven, atkı ve şapkanızı da kendiniz örebilirsiniz. Ördüğünüz her örgü modelini güzel günlerde kullanın.

Kuş yumurtaları örgü modeli
Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »