Kuş İzleri Mevsimlik Kadın ve Bebek Örgü Modeli Anlatımı

Mevsimlik örgü yelek ve şallarda kullanabileceğiniz kuş izleri örgü modelinin detaylı anlatımını paylaştık. Türkçe videosuyla nasıl yapıldığını hemen öğren!

Bazı modeller vardır ki bu modeller asla eskimez ve daima güzelliğini korur ama bazen öyle modeller vardır ki sır gibi saklı ama bir o kadar da muazzamdır. İşte size bahsedeceğimiz bu modelleri; örmeyen ve bu örülmesini bilmeyenlerin pişman olacağı bu modeller görenlerin ağızlarını açık bırakacak ve kıskandıracak türden modellerdir. 

Tabii ki her kadının hayalidir yeni bir model öğrenip onu işleyebilmesi ördüğü şeye. Çünkü gün geçtikçe moda değişiyor ve modayla birlikte trend renklerde değişime ayak uyduruyor. Bu durumda kadınlar eski modeller yerine yeni modeller  ve motifler hatta öreceği ipliğin rengine kadar araştırma yapıyor ve bir sonuca ulaşıyor. Bu kadar zahmete gerek yok demek isteriz. Çünkü biz, sizler için günümüzün son modası olup gündeme bomba gibi düşen modelleri sizlerle paylaşıyor ve anlatımlarını videolu yaparak daha da kolaylaştırıyoruz. Üstelik bu modellerin örülmeleri çok da kolaydır.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »