Kıvrımlı Yollar Örgü Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Yine çok güzel bir örnek olan kıvrımlı yollar örgü bayan yelek modeli yapılışı ile karşınızdayız. Örgü bayan yeleklerine çok yakışan örgü tekniğidir.

Bayanlar yelek yaparken farklı farklı örgü teknikleri kullanırlar. Bu örgü tekniklerinide biz sitemizde sık sık paylaşıyoruz. örgü tekniklerini öğrendikten sonra yeleklerde kullanacağınız modele daha rahat karar verebilirsiniz. Düz model kullanmak yerine onlarca örgü tekniği arasından herhangi birini tercih ederseniz yelek daha şık görünecektir. Bayan yelek yapılışı için paylaştığımız örgüleri takip edebilirsiniz. Bu örgüler ile yeleklerde hangi modeli kullanacağınıza siz karar verin.

Bayan yeleklerinde kullanabileceğiniz kıvrımlı yollar örgü modeli yapılışını paylaşıyoruz. Modelin yapılışı çok kolay ve gösterişli modeldir. Ana kısım 13 ilmekten oluşuyor. Aradaki ilmek sayısı 6 . 19 ilmek ve katları olarak düşünebilirsiniz. Modelin bir özelliği ise hem ön yüzde hemde arka yüzde kurulmasıdır Model için şiş kullanılmaktadır. Kıvrılmaması için örgüye 1 sıra haroşa örülür. Kenar alarak örgüye başlanır. Detaylı örgü anlatımı aşağıdaki videoda yer alıyor.

Kırım Yollar Örgü Yelek
Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »