Kibar Lastik İle Çeyizlik Gelin Yeleği Yapılışı

Çeyizlik gelin yeleği yapılışı ve kibar lastik modelinin videolu anlatımıyla buradayız. Bu yazımızda hem lastik yapılışını hemde yeleğin yapılışını paylaştık.

Çeyizlik gelin yelekleri yapılışı bu ara arttı. Sanırım düğünlerde artıyor. Bir çok youtube kanalında gelin yelekleri paylaşılmaya başlanmış. Tabi bu yeleklerin hepsi de birbirinden güzel. Sitemizde de bir çok çeyizlik yelek yapılışı var. Bu modellerin hepsi birbirinden farklı modeller.  Sevda hanım yine döktürmüş. Kanalında paylaşmış olduğu kibar lastik modeli ile yapılan gelin yeleği yapılışı yine harika. Yelek modellerinden en güzellerinin anlatımlarını paylaşan Sevda hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bir çok model beğeniyle karşılanıp yüzlerce bayan tarafından yapılıyor. Kolay anlatımıyla şiş işi yelek yapılışını basitleştiren videolar ile anlatımlar bize sunulmuş durumda. Bizde sitemizde elimizden geldiği kadar bu yelekleri paylaşmaya çalışıyoruz. İlk önce kibar lastik modelinin nasıl yapıldığını öğrenelim. Kibar lastik modelinden sonraki videoda ise çeyizlik gelin yeleğinin yapılışı gösterilmiştir.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »