Karpuz Dilimi Bot Patik Modeli Yapımı ✅ İki şiş ile Bayan Patik Örneği ✅ Çeyizlik çorap patik ✅Herkese merhabalar hepiniz Youtube kanalı “Gülümseten Marifetler” e hoş geldiniz. Bugünkü örgü anlatımında; iki şişle örülen kolaylıkla örebileceğiniz yılların Eskimeyen ve modası hiç geçmeyen karpuz bot patik modeli yapımını sizlerle paylaşmak istiyorum. Gerçekten çok güzel bir patik modeli. Kolaylıkla örebileceğiniz ayakta da çok güzel duran ve çok kullanışlı bir model. İster bu şekilde patik şeklinde isterseniz bakımı şekilde bot şeklinde kullanabilirsiniz. Nasıl kullanmak istediğiniz size kalmış çok istek alan bir model bu. Takipçilerim, abonelerim tarafından istek almış bir modeldi. Umarım beğenirler ve severek örersiniz.

Bu benim yaptığım patik modeli; 37-38 ayak numaralarına kadar olur. Diğer ayak numaraları içinde; sizlere video için de bilgi veriyor olacağım.

Evet, karpuz bot patik modeli için gerekli malzemelerimiz; iki renk ip kullandım. Bir beyaz iplik ve bir de şöyle bir pırıltılı simli bir iplik kullandım. Yüzde yüz akrilik bir iplik. Bir adet İğnem var. Ve 3 milimetre şişlerim var.

Üç milimetre olan her türlü şiş ile örgüyü örebilirsiniz.

#gülümsetenmarifetler #knitting #patikmodelleri #knittingbooties #karpuzpatik

Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram : https://www.instagram.com/gulumsetenmarifetler
Facebook : https://www.facebook.com/gulumsetenmarifetler
Web Sitesi : https://www.gulumsetenmarifetler.com/
Pinterest : https://www.pinterest.com/gulumsetenmarifetler

source

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorumlar (21)

YORUM YAZ
  1. Avatar Arzuwlar Cemeni

    Ilk ,ilk ben geldiiim 🥰😊🥰😊 Hayirly akşamlar cnm , MAŞALLAH 🧿🧿🧿🧿 baa yiiil dyyym çook ,çok gùzel yaa ,ellerine saglik cnm benim 💯💯💯🙏🙏👌👍 IYI GECELER 🌛🌛🌛🌛🌛🌛🌛

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »