Kaktüs Örgü Modeli Bayan Yelekleri ve Bebek Örgüleri

Anne yelekleri, bebek örgüleri, bayan yelekleri gibi bir çok örgüde kullanılabilen kaktüs örgü modeli. Anlatım burada sizlerle!

Gönül hanımın en çok beğenilen paylaşımlardan bir tanesi olan kaktüs örgü modeli ile anlatımlı örgülerimiz devam ediyor. Örgü modeli kaktüs çiçeğinden esinlenerek yapılmıştır ve motifleri kaktüse benzetilmiştir. Şiş işi örgülerin başında gelen bu model ile kadınlar yelekler ve bebek örgüleri örmüşler. Örülen örgüler çok hoş olmuş. Yeni bir motif arayışında olan kişiler için paylaştığımız kaktüs örgü modelinin anlatımı 20 dakika sürüyor. Gönül hanımın 20 dakikalık videosunu izledikten sonra bu güzel motifleri yapmayı öğrenmiş olacaksınız. İster ince istersenizde kalın iple örebilirsiniz her ikisiylede çok güzel duran bir örgü modeli.

Kaktüs örgü modeli videoda 3.5 numara şişle örülmüştür. İlk olarak ilmek atarak örgüye başlanıyor. Her bir motif için 15 ilmek atılmaktadır ve 12 sıradan oluşmaktadır. Anlatımlı videoda örgü modeli 1 motif çıkarılarak gösterilmiştir. Onun için ise 15 ilmek + 4 ek ilmek + 2 tane de kenar ilmek olacak şekilde 21 ilmekle örülüyor. Yapacaklara kolay gelsin.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »