İki şişle dikişsiz bot patik modeli yapımı /Çeyizlik patik örnekleri Bayan patik modelleri yapılışıMerhaba Bugünkü Örgü serimize İki şiş ile Dikişsiz Patik Yapımı Çeyizlik Örgü Patik Örnekleri ve Bayan Patik Modelleri Yapılışı ile devam ediyoruz. Çeyizlik Patik Modelleri Yapılışı için İki Şiş kullandım. Anlatımlı Patik Örneği için en baştaki ilmekten Patik Modelinin en sonundaki İlmeğe kadar Detaylı bir şekilde Dikişsiz Örgü Patik Modelini anlattım. En Kolay İki Şişle Patik Yapılışını beğeneceğinize eminim.

Özellikle İki Şiş ile Dikişsiz Patik Örgüsü Severlerin kesinlikle ve kesinlikle göz atmasını özellikle tavsiye ediyorum. Siz değerli takipçilerim için hazırladığım Patik Örnekleri ve Patik Modelleri Yapılışı Oynatma Listelerine göz atmanızı istiyorum.

ABONE OLMAK İÇİN;

https://www.youtube.com/c/GülümsetenMarifetler?sub_confirmation=1

İki Şiş ile Dikişsiz Patik Modelleri için Gerekli Malzemeler;

3mm. Şiş kullandım.
İplerim Patik İpliği
Dikişsiz Patik Modeli için İğne kullandım.
Dikişsiz Patik Örneği için Makas kullandım.

Eminim Bu Kolay Patik Modeli Yapımı, Çeyizlik Dikişsiz İki Şiş Patik Modelleri Yapılışı içerisinde Yerini Alacaktır.

Gülümseten Marifetler YouTube Kanalı Olarak paylaşacağım. Bay Bayan Patik Modelleri ve Kolay ve Pratik Patik Örnekleri için Kanalıma Abone Olmayı ve zil kısmını aktif etmeyi unutmayınız. En kısa zamanda paylaşacağım İki Şiş ile Patik Nasıl Örülür Detaylı şekilde anlattığım Yeni Patik Modelleri Yapılışında Görüşme Üzere Hoş çakalın.

#dikişsizpatikmodelleri #bayanpatikmodelleri #patikmodelleri

Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram : https://www.instagram.com/gulumsetenmarifetler
Facebook : https://www.facebook.com/gulumsetenmarifetler

source

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorumlar (16)

YORUM YAZ
  1. Avatar Manolya Bodur

    Ellerinize sağlık çok beğendim, anlatım tarzınız çok güzel açıklayıcı olmuş,bende hemen kızıma ördüm fakat ben tek renk ördüm,ayrıca ayak bileğinden kaymasın sabit kalsın diye 100 ilmek çekerek bağcık yaptım ucunada yünümün renklerine uygun boncuk koydum belki yapacak olan arkadaşlara fikir olsun diye paylaşmak istedim,tarif için teşekkürler,severek takipteyim👍💕

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »