İki Renkli Kesme Şeker Örgü Bebek Örgüleri Tarifi

Kesme şeker örgü modeli iki renk yün iple örülen bir şiş işi modelidir. Yelek ve bebek örgülerinde kullanılan motiflerin tarifine bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Yine çok faydalı olduğundan emin olduğumuz şık ve kibar bir örgü modeli ile karşınızdayız. Bu model ile size bir çok farklı örgüler örme fırsatını sunuyoruz. Öğrenmek ve denemek ister misiniz? Örgüler dünyasında en zor şeylerden biri yeni motifler bulmak ve onları üretmektir. Zamanla tekrara düşen modeller keyifleri kaçıracak, motivasyonu düşürecek. İşte şimdi tamda buna karşı bir önlem alabilirsiniz. Çeşit çeşit yelek modelleri, hırka modelleri, bere modelleri, şal modelleri gibi şiş işi örgüler örme şansı kapınızda. 

Sadece sayılı dakikalar içinde izleyebileceğiniz, tüm örgü bilgilerini öğrenebileceğiniz ve sonucunda harikalar yaratabileceğiniz çok zarif bir model sunuyoruz size. Kendiniz için olan tüm örgü modellerinin dışında bebek örgülerinde ve battaniyelerinde de bir o kadar şık duracaktır bu model. Üstelik istediğiniz her renge uyum sağlayacak, gökkuşağının rengarenk güzelliğini yansıtacak. 

Siz de evinizi ister doğanın renkleri ile bezenmiş örgü işleri ile süsleyin, ister uçuk renkler ile alışılmışın dışında tarz renk uyumları ile donatın. Anlatımlı örgüler videomuz ile en güzel örgü modelini ve renk alternatiflerini bir araya topladık. Bunu ise en güzel örgüleri örmeniz dileğiyle yaptık. Bir sonraki anlatımlarımızda farklı motifler, farklı renkler ve ürünlerde görüşmek umuduyla. İyi seyirler! 

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »