Gökkuşağı Renkleri Örgü Yelek ve Hırka Modeli

Yapımı kolay bebek battaniyeleri, bebek örgüleri, yelekler, hırkalar, kazaklar ve atkıyla bereler örebileceğiniz gökkuşağı renkleri ile yapılan örgü modeli.

Değişik bir örgü modeli mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Sarı, kırmızı, mavi, yeşil ve pembe renklerinin birleşmesiyle yapılan bu örgü modeli yeterince farklı değil mi? Anlatımlı örgü modeli sayesinde bebek battaniyeleri, bebek örgüleri, yelekler, hırkalar, kazaklarda uygulayabileceğiniz bu şık modelin nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz. Sade olarak veya lastik üzerine yaptığınız zaman da çok şık duran bu modelin anlatımı aşağıdaki videoda. Bebek örgülerinde kullanacaksanız bebek yün ipleri almalısınız. Ayrıca kullanacağınız renkler ise sizin tercihinize kalmış. Farklı renkler de bu modele yakışıyor.

Örgü videosu toplamda 10 dakika sürüyor. Yani anlatım sadece motif için yapılmıştır. Videoda yelek veya battaniye anlatımı yok. Motiflerin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra yelek veya kazak yapma kısmı size kalmış. Zaten bir örgüde en önemli olan şey motiflerin nasıl yapıldığıdır. Gerisi zaten çok kolay.

Gökkuşağı Renkleri Örgü Modeli Yapılışı

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »