Fantazi Lastik Cilveli Lastik Nasıl Örülür Örgü Yelek Başlama Tekniği

Örgülere çok yakışan ve başlama lastiği olarak kullanılan cilveli lastik diğer adı ile fantazi lastik olarak bilinen bir örgü tekniği.

Cilveli lastik diğer bir adıyla fantazi lastik olarak bilinen bir örgü modelinin anlatımını sizinle paylaşacağız. Bu modeli başlama lastiği olarak kullanabilirsiniz. Bu lastikte diğer lastikler gibi bir düz bir ters tekniğiyle örülüyor. Bunda sadece ilmek atma tekniği fazla. Birde bu lastik ilmekleri attıktan sonra örgünün tersinden başlanırsa daha güzel oluyor. Sizde yapacağınız bayan yelekleri, bebek örgüleri gibi örgülerde fantazi lastik örgü modellini lastik olarak kullanabilirsiniz. İlk olarak lastiği yapıp daha sonra kuracağınız modeli üzerine örebilirsiniz. Gönül hanımın anlatımıyla cilveli lastik örgü modelini nasıl yapacağını öğreneceksiniz.

Hemen hemen bir çok örgüde kullanılan lastikler var. Cilveli lastik örgü modeli de örgücü kadınların çok beğendiği ve kullandıkları bir lastik modelidir. Şişle yapılan bu lastik modelinin tüm detayları için Gönül hanımın videosunu izleyebilirsiniz.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »