Evimizde Kullanabileceğimiz Yirmi İki Fikir

Evimizde Kullanabileceğimiz Yirmi İki Fikir


Hafta sonu için planınız var mı? Eminim, uzun zamandır hayalini kurduğunuz gibi biraz dinlenmeyi, televizyon seyredip kitap okumayı düşünüyorsunuz. Ancak gerçek bambaşka: çamaşır yıkamak ve temizlik yapmak! Tüm hafta sonunuzu bunlarla geçirmeyin! Sizin için temizlik yaptığınız süreyi en aza indirecek bir sürü temizlik tüyosu hazırladık. Ayrıca biz, sağlığa zarar vermeyen doğal malzemeler kullanıyoruz.
Bu videoda, ev işleri için birbirinden pratik ve faydalı bilgiler bulacaksınız! Bu muhteşem ev tüyoları sayesinde hem paradan hem de zamandan tasarruf edeceksiniz:
-Arkadaşlarınızın ağzını açık bırakacak çok yaratıcı ve eğlenceli bir kapı stoperi yapın! Bu tasarım o kadar gerçekçi ki arkadaşlarınız yere gerçekten boya döküldüğünü zannedecek!
-Votka içmeyi sevmiyor musunuz? Votkayla yapabileceğiniz pek çok faydalı bilgiyi bu videoda sizinle paylaşıyoruz. Votka ve naneyle oda spreyi yapabileceğiniz aklınıza gelir miydi? Videomuzu izleyip görün!
-Boş bir ruj kutusunu şık bir USB belleğe dönüştürün
-Dezenfektan fikrimize bayılacaksınız: su, sirke ve kekiği karıştırın
-Mutfakta kullandığınız mısır nişastasıyla halılarınızı güvenli ve etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. Mısır nişastası, soda, bütün karanfil ve defne yaprağını karıştırın. Bu toz karışımı halınıza serpip iki saat bekletin, sonrasında elektrik süpürgesiyle süpürün.
-Uzaktan kumandayı temiz tutmak için streç filmle kaplayın
-Saç düzleştirici kullanarak mısır patlatın
-Mikrodalga fırını sirkeli suyla temizleyin
-Ocağınızı bir miktar sirke ve sodayı karıştırarak doğal bir şekilde temizleyebilirsiniz
-Çay bardağının içine birkaç adet çay kaşığı koyarak çayın hızlıca soğumasını sağlayın
-Portakal kabuğuyla kupanızdaki kahve lekelerini temizleyin
Evdeki sıradan eşyaları farklı amaçlarla değerlendirme fikrine bayılıyoruz. Diğer eşsiz pratik fikir ve tüyolarımız için videomuzu izleyin!

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1
Translate »