En Kolay Karpuz Dilimi Bebek Patiği Yapılışı (İki şiş ile Bebek Patik Modelleri Yapılışı)Merhaba Bugünkü İki Şiş ile Bebek Patiği serimize En Kolay Karpuz Dilimi Bebek Patiği Yapılışı (İki şiş ile Bebek Patik Modelleri Yapılışı) Karpuz Patik ile devam ediyoruz. Çeyizlik Bebek Patik Modelleri Yapılışı için İki Şiş kullandım. Anlatımlı Bebek Patik Örneği için en baştaki ilmekten Patik Modelinin en sonundaki İlmeğe kadar Detaylı bir şekilde Örgü Bebek Patik Modelini anlattım. En Kolay İki Şişle Bebek Patik Yapılışını beğeneceğinize eminim.

Özellikle İki Şiş ile Bebek Patik Örgüsü Severlerin kesinlikle ve kesinlikle göz atmasını özellikle tavsiye ediyorum. Siz değerli takipçilerim için hazırladığım Bebek Patik Örnekleri ve Bebek Patik Modelleri Yapılışı Oynatma Listelerine göz atmanızı istiyorum.

ABONE OLMAK İÇİN;

https://www.youtube.com/c/GülümsetenMarifetler?sub_confirmation=1

İki şiş ile Bebek Bot Patik Modelleri için Gerekli Malzemeler;

3mm. Şiş kullandım.
İplerim Patik İpliği
Bebek Patik Modeli için İğne kullandım.
Bebek Patik Örneği için Makas kullandım.

Eminim Bu Kolay Bot Patik Modeli Yapımı, Çeyizlik İki Şiş Patik Modelleri Yapılışı içerisinde Yerini Alacaktır.

Gülümseten Marifetler YouTube Kanalı Olarak paylaşacağım. Yeni doğan Bebek Bot Patik Modelleri ve Kolay ve Pratik Patik Örnekleri için Kanalıma Abone Olmayı ve zil kısmını aktif etmeyi unutmayınız. En kısa zamanda paylaşacağım İki Şiş ile Patik Nasıl Örülür Detaylı şekilde anlattığım Bebek Patiği Yapılışında Görüşme Üzere Hoş çakalın.

#karpuzpatik #bebekpatikmodelleri #patikmodelleri

Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram : https://www.instagram.com/gulumsetenmarifetler
Facebook : https://www.facebook.com/gulumsetenmarifetler

source

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorumlar (43)

YORUM YAZ
  1. Avatar Burak Binay

    merhaba ben kırk ilmek ile başladım kesmeleri nasıl yapabilirim. kac haroşo örüp kesmeye başlayayım. bir de burun kısmını kac tane yapayım. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »