Damat Patik Yapılışı

Bebekler için damat patik yapılışı. En son moda olan bebek patiklerinden damat patik modelinin adım adım yapım aşamalarını paylaştık. Son zamanlarda moda haline gelen, örgücü hanımlar bebekler için yaptıkları damat patik yapılışı ile anlatımlarımıza devam ediyoruz. Bebek patikleri kategorisinde yüzlerce modelimiz bulunuyor. En çok aranan ve yeni moda olan bebek patiklerin yapımlarını ara ara paylaşmaktayız.

Damat patik yapılışı uzun süredir mesaj atılarak bizlerden isteniyordu. Takipçilerimiz damat patiğin nasıl yapıldığını öğrenmek istediklerinden dolayı yapılışı karşılaştığımız ilk modeli burada paylaşıyoruz. Yasemin Çift hanıma ait olan anlatımı burada paylaştık. Aşağıdaki patik yapılışı resimlerin üstünde yer almaktadır. Adım adım olacak şekilde bebek patiği yapımı gösterilmiştir. Resimlerin üzerinde bulunan açıklamaları okuyarak damat patiğin nasıl yapıldığını öğrenip örmeye koyulabilirsiniz.

Fiyonk ve boncuklar ile süslenen bebek patiği mavi renkte yapılmış. Mavi ve beyaz patik ipleri kullanıp erkek bebeklere örebilirsiniz. Eğer kız bebekler için öreceksenizde mavi ip yerine pembe ve tonlarında renkleri tercih edebilirsiniz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »