Çok Şık Tığ İşi Kredi Kartıyla Şal Yapılışı Anlatımlı

Tığ işi ve kredi kartıyla şal yapılışı anlatımlı. Yayınladığımız anlatım ile kendinize kredi kartı ile yapılan şal modellerinden örebilirsiniz.

Gelin şalı yapılışı, üçgen şal yapılışı, ve abiye şal yapılışı sırasında kullanabileceğiniz bir örgü tekniği olan kredi kartıyla şal yapımı. Şal örmek isteyenlere yeni bir örnek!

Kredi kartıyla yapılan şal modeline yelpaze şal modeli de diyebilirsiniz. Motifleri yelpazeye benzediği için bir çok yelpazeler birleştirilerek şal modeli elde edilmiş. Bir örgü grubunda yayınlanan bu şal modelinin yapımını paylaşıyoruz. Paylaştığımız videoda adım adım kredi kartıyla yapılan şal modelinin yapım aşamaları gösterilmiştir.

Şal Modeli Yapım Aşamaları yazısında bener bir beyaz şal örneğinin tığ ile yapımını göstermiştik. Bu yazımızdaki şalda da tığ ve kredi kartı kullanılmıştır. 2 adet şala uygun simli ip ve 2-2.5 numara tığ kullanılmıştır.

ARADAKİ UZUN YELPPAZE GİBİ İLMEKLER KREDİ KARTI YADA MARKET KARTLARIYLA YAPILIYOR , CETVELLE YAPANDA VAR AMA KART KÜÇÜK OLDUĞU İÇİN KULLANIMI KOLAY OLUYOR.YAKINDA SESLİ ANLATIM EKLENECEKTİR.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »