Çok Kolay Tunus İşi Bebek Patiği Yapımı

Adım adım anlatımlı olarak bebek patiği yapılışı. Videolu anlatımlı patik modeli yapılışı arayanlar için paylaştığımız bu modeli çok seveceksiniz. Miniklerimize videolu anlatımlı örgüler paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi paylaşacağımız örnek şirin bir patik. sarı ip ile patiğe çok yakışmış. Yapılışı kolay bebek patiği arayan acemilerin bile çok kolay yapabileceği bir patik örneğidir.

Bebek patikleri yapmayı seviyor musunuz? Genellikle küçük bebekleri olan veya torunları olan hanımlar patik örerler. Patik örse de hepsi en güzel modelleri yapmak isterler. Biz sitemizde bulunan patik modelleri kategorisinde de en güzel modelleri paylaşıyoruz. Model paylaşımında en güzelinin olmasına dikkat ediyoruz. Bir çok basit patik örneği var ama biz aralarından seçiyoruz bu modellerin.

Özellikle soğuyan bu günlerde çocuklar evde dolaştığında bile bu patiklerden giymeliler. Özellikle yeni dolaşmaya başlayan çocuğunuz varsa ona hemen bir patik örün. Patik örmeyi de gözünüzde büyütmeyin. Patik yapmak kolaydır. Tığ , şiş ve iplerinizi hazırladıktan sonra adım adım patik yapılışı videodan takip ederek inceleyerek yapabilirsiniz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »