Çeyizlerinize Çok Yakışacak Renkli V Patik Modeli Yapılışı (Tığ işi rengârenk patik)Herkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; elimde kalan bakın böyle minik minik ipleri değerlendireceğiz. İplerimin hepsi patik ipliği. Bu ara böyle elimde kalan ipleri değerlendirmeye çalışıyorum. Bakın hepsini sonuna kadar kullanıyorum. Şöyle bakın minik minik. Şimdi bu iplerimizi ben böyle hiç biriktirmem. Tamamen bitiririm. Sonrasında tekrardan ihtiyacım varsa ip almaya başlarım. Şimdi bunlarla çok güzel bir model öreceğiz sizinle. Böyle kaç tane renk var? Dokuz tane farklı rengimiz var. Bunlarla böyle rengârenk çok güzel bir tığ işi patik öreceğiz.

Çeyizlerinizi ve ayaklarınıza gerçekten çok yakışacaktır. Siz böyle rengârenk değil de iki farklı üç farklı renkte de örebilirsiniz. O sizin tercihinize kalmış. Ben bu modelde elimizde kalan ipleri nasıl değerlendirebiliriz sizlere göstermek istedim.

Patiğim otuz altı, otuz yedi, otuz sekize Ayak numaralarına kadar olur. Diğer ayak numaraları için, şu arka tarafta sıra sayılarını da artma, eksiltme yapabilirsiniz. Modelimizi aynı kurun. Bu şekilde gerçekten cıvıl cıvıl rengârenk oldu. Ayakta da çok hoş duruyor. Şimdi bunun için gerekli malzemelerimi söyledim. Bir de böyle 2 numara 1.75mm. Bir tığım var.

Patik ucumu bu şekilde önceden başlıyorum ben her zaman. “Gülümseten Marifetler patik ucu başlama şekilleri” diye yazarsanız kanalımda böyle ayrıntılı bir şekil anlattığım ve yuvarlak uçlu patik uçlarım var oradan bakarak sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Patik uçlarımı hep aynı şekilde ve aynı sayılarda başlıyorum.

Beş sıra boyunca ördüm. Elimde kırk sekiz tane ikili tırabzanım mevcut. Bakın burada da yine beş sıra ördük. Bu sıra sayısını arttırabilirsiniz. Ben beş sırada bıraktım. Kırk sekiz tane ikili tırabzan üzerine modelimi kurmaya başlıyoruz. Modelimiz ikinin katları üzerine kurulan bir model. Çeyizlik patik modelinin yapılışı video izleyerek yapabilirsiniz.

Tığ işi patik modelleri için kanalıma abone olarak destek olursanız çok mutlu olurum. Umarım Çeyizlik patik modeli 2022 patik örnekleri içerisinde sizlerin de desteği ile yerini alacaktır.

Çeyizlerinize Çok Yakışacak Renkli V Patik Modeli Yapılışı (Tığ İşi rengarenk tığ işi patik modelleri Patik Modelleri Yapılışı)

Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram : https://www.instagram.com/gulumsetenmarifetler
Facebook : https://www.facebook.com/gulumsetenmarifetler
Web Sitesi : https://www.gulumsetenmarifetler.com/
Pinterest : https://www.pinterest.com/gulumsetenmarifetler

source

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorumlar (21)

YORUM YAZ
  1. Avatar 🌸Zeliha E.🌸

    Ay çok güzel olmuş rengarenk 🥰🌹👏🏻Bende ördüm küçük küçük iplerim vardı 16 renk kullandım 🙈🧶❤️Çokta çabuk ilerliyor👍🏻Ellerinize sağlık teşekkür ederim 🌸💝💯

  2. Avatar Serpil Açıkgöz

    Elinize saglik cok guzel olmus ben cok patik giymeyi cok seven biriyim benim ayak numaram 40 burnunu 50 trabzanda biraktum oyle devam ettim ve 3 no tig ile ordum buyuk oldu tig no sunu mu kuculteyim yoksa trabzan sayisini mi azaltayim tesekkurler

  3. Bahar renkleri olmuş cıvıl cıvıl adeta ben burdayım diyo harika ötesi muhteşem çok yeteneklisiniz ipleri ne güzel değerlendirmişsiniz.elinize emeğinize ağzınıza sağlık.Allah.a emanet olun.hayırlı geceler dilerim.🍬💯🍭💓💙🐦🐦🐦👌👏👍🙏🙏💕💕🌻💝😘🙋🌹😍🤗🍡🦋👏👏👏👌👍🙏🥀💗

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »