Buzlu Cam Örgü Yelek Modeli Yapımı Açıklamalı

Buzlu cam örgü modeli yapımı oldukça kolay, buzlu cam örgü modeli yapılışını bu videoda bulabilirsiniz. Her türlü örgüde bu örgü modelini kullanabilirsiniz.

Bu yazıda buzlu cam örneği nasıl yapılır onu anlatacağız. Bu örneği her türlü örgüde kullanabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay. Örgüye yeni başlayan arkadaşlar dahil herkes rahatlıkla yapabilir. İlmeklerin atılışından başlayarak motiflerin nasıl çıkarıldığına kadar tüm kısım aşağıdaki videoda gösterilmiştir. Bu örgü modelini nerede kullanabilirim diyenleriniz vardır. Bunun için ilk olarak ne öreceğinizi kararlaştıracaksınız. Karar verdikten sonra aşağıdaki videoda buzlu cam örneğini öğrenirseniz her türlü örgüde yapabileceğinizi göreceksiniz. Yani yelekte örebilirsiniz atkıda, hırka da örebilirsiniz kazakta. Bu kısım tamamen sizin öreceğiniz şeye bağlı.

Anlatımlı örgü modellerini en çok yelek yapacak olanlar takip ediyor. Tabi yelek öreceğiniz gibi diğer örgülerinizde de kullanabileceğiniz modeller de paylaşıyoruz. Aşağıdaki videoda buzlu cam örgü modelini öğrenin ve ne öreceğinize karar verin.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »