Birleşen Yollar Saç Örgüsü Örgü Bayan Yelekleri Atkı Bere

Her iki tarafıda kullanılabilen örgü bayan yelekleri, atkı, bere ve bebek battaniyesi örmeye uygun zor olmayan çok kolay bir örnek.

Bugün sizlere sultanlara bayan yelekleri, atkı, bere ve bebek battaniyesi örmeye uygun birleşen yollar saç örgüsü modelinin anlatımını yapacağız. Örgü modeli ilk bakışta biraz karışık gelebilir. Videoyu izlerseniz modelin ne kadar kolay bir örgü olduğunu görmüş olacaksınız. Birleşen yollar saç örgüsü örgü modeli yapılan yelek ve kazaklarda kendini çok güzel gösteriyor. Bakan kişilerin ilgisini çekiyor. İlmek sayılarını doğru attıktan sonra modeli çıkaramamanız için hiç bir neden yok. Sayılar zaten videoda Gönül hanım tarafından net olarak verilmiştir. Siz bu videoda motiflerin yapıldığını öğreneceksiniz.

Kullanılan örgü iplerini şişlerle birleştirip ilmek atmak sonucunda örgü modeli ortaya çıkacaktır. Nerede kaç ilmek atılacağını Gönül hanım video ile göstermiştir. Gönülden Örgüler kanalında daha bir çok anlatımın videosu bulunmaktadır. Siz siz olun Gönül hanımın örgülerini mutlaka öğrenin. Zamanı gelince size de faydası olacaktır.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »