Bebek Patik Modeli ile Hafta Sonu Hediyesi Hazır ✅ İki şiş ile bebek bot patik modelleriHerkese merhabalar hepiniz Youtube “gülümseten marifetler” kanalıma hoş geldiniz. Öncelikle Nasılsınız iyi misiniz? İnşallah hepiniz çok çok iyisinizdir. Bugünkü örgü anlatımında; yine elimde kalan ipleri değerlendirmek için Bebek Patik Modeli ile Hafta Sonu Hediyesi Hazır İki şiş ile bebek bot patik modelleri kolaylıkla örebileceğiniz bir yeni doğan bebek patik modeli anlatımını sizlere yapmak istiyorum. Kolaylıkla örebilirsiniz. İlk defa örgüye başlayanlar da anlatımını kolaylıkla örebileceklerdir. İnşallah.

İki şiş ile örülen yeni doğan bebek patik modeli için gerekli malzemeler;

Bebek patik örneği için iki renk iplik kullandım.
Üç milimetre şişlerim var.
Büyük örgü düğmesi kullandım.
Patik modelinin örgüsünü dikmek için iğne kullandım.
İplikleri kesmek için makas kullandım.

İstediğiniz büyüklükte, istediğiniz renkte kullanabilirsiniz. Yeni doğan bebek patik modeli için şiş üzerine 48 tane ilmek atarak başlıyoruz. Ben ipliği boynuma takarak örüyorum. Sizler nasıl örüyorsanız o şekilde başlayabilirsiniz. Atacağımız ilmek miktarında ipliği bu şekilde bıraktım. Kırk sekiz ilmekle örgüme başladım.

Bebek patik örneğini büyütmek için iki ilmek, dört ilmek fazlalaştırarak daha büyük ayaklar için de yapabilirsiniz. İlk sırada ilmekleri atarken oldukça gevşek atmaya çalışalım. Çok sıkı ilmek atışı yapmayalım. İlmekler arasındaki esnekliği sağlayalım.

İki şiş bebek patik modelleri için kanalıma abone olarak destek olursanız çok mutlu olurum. Umarım sizlerin desteği ile iki şiş ile ördüğüm yeni doğan bebek patik modeli 2022 patik modelleri içerisinde yerini alacaktır.

Kanalımdaki diğer bebek patik modelleri için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram : https://www.instagram.com/gulumsetenmarifetler
Facebook : https://www.facebook.com/gulumsetenmarifetler
Web sitesi : https://www.gulumsetenmarifetler.com/
Pinterest : https://www.pinterest.com/gulumsetenmarifetler

source

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorumlar (11)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »