Bebek Beresi Nasıl Örülür?

Bebek beresi nasıl örülür? Tığ işi ile bebek beresi örmek istiyorsanız tarifi burada. Bebekleriniz için örgü bereler yapma vakti gelmedi mi?

Evde otur otur sıkıldınız ve birşeylerle uğraşmak istiyorsunuz. Örgü işi bilip veya bilmenize gerek yok. Paylaşmış olduğumuz anlatımlar ile kolaylıkla örgüler yapabilirsiniz. Eğer bebeğiniz varsa veya eşinizin dostunuzun bebeği varsa onlara bere yapmaya ne dersiniz? Kısa bir süre içerisinde bir tane örgü bebek beresi yapıp tamamlayabilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz ortalama 13 dakikalık videoda bebek beresi yapılışının tüm detayları yer alıyor. Umarım sizlerde bebek beresi yaparken bu modeli kullanırsınız.

Örgü bebek beresi yapmaya karar verdikten sonra öncelikle zevkinize göre yün iplik ve tığımızı hazır ediyoruz. Daha sonra paylaşmış olduğumuz videoyu dikkatlice inceleyip bere yapılışının ayrıntılarını da öğreniyorsun. En son videoyu tekrar baştan açıp hep izlerken bir yandan da bereyi yapmaya koyuluyorsunuz. Yapımı çok kolay ve çok basit bir bebek beresi yapacaksınız.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »