Bağlı Kalpler Kadın ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Şal, yelek, kazak gibi örgülerde kullanılan bağlı kalpler örgü modelinin motiflerinin nasıl çıkarıldığını anlatımlı video ile öğrenebilirsiniz.

Günümüze kadar kadınlarımızın ellerinden şişler eksik olmaz ve daima kış ayları için kazak, yaz aylarının akşamları için hırka ayrıca birde kışın ayağımıza giyebileceğimiz çorap, boynumuza atacağımız atkı ve elimizi ısıtması için eldivenler örerler. Yani geçmiş zamandan günümüzün bu anına kadar şiş örgüler daima moda olan bir hobi sanatlarındandır.

Sürekli gelişen üstelik yeni hayaller ve fikirlere açık olan bir örgü modeli ansızın moda olabileceği söz konusudur. Kadınlar da sürekli aynı modelleri örmekten sıkılarak daima yeni model aramanın peşine düşerler. Sizlere yapımı kolay ve pratik ayrıca yaparken de eğlenebileceğiniz günümüzün trendi olan yeni modellerden bahsedeceğiz.

Hırka, kazak, boyunluk, çorap, patik, şapka gibi üzerimize alabileceğimiz kıyafetlerde çok sık kullanılan günümüz örgü modeli modasında kalpli basamaklar, kraliyet tacı modelleri, ajurlu üçgen yapraklar, haroşalı çamlar modeli, ajurlu zikzaklar modeli, iki şiş ile örülen yapraklar, iki yapraklı inci yapraklar kolay pıtıcık gibi modeller günümüzün modasında sıkça tercih edilen modellerdir. Ayrıca bu modelleri aynı zamanda yelekler için de kullanabilirsiniz. 

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »