Ajurlu Zikzaklar Bayan Yelekleri Bebek Örgüleri Modeli

Her türlü örgüye yakışacak çok amaçlı olan ajurlu zikzaklar örgü modeli ile başta örgü şal olmak üzere bayan yelekleri, bebek battaniyesi, örgü çanta ve bebek yeleği gibi çok güzel şeyler örebilirsiniz

Öyle bir örgü modeli olsun ki yapacağım her örgüye yakışsın diyenler için harika bir modelimiz var. Gönül hanıma ait olan örgü modeli başta örgü şallar olmak üzere bayan yelekleri, bebek örgüleri, çanta gibi tüm örgülere uyumlu bir modeldir. Bu tür örgüleri bulmak çok zor. Sağolsun Gönül hanım kanalında anlatımı yaparak örgü severlere yardımcı oluyor. Yapacağınız her türlü örgüde kullanabileceğiniz modeli Gönül hanımın anlatımıyla 17 dakikada çıkarabileceksiniz. Basit bir anlatım olmuş ve güzel bir örnek ortaya çıkarılmıştır.

Ajurlu zikzaklar örgü modelinin motifleri 9 ilmek ve 10 sıradan oluşuyor. Anlatım 3.5 no şiş ve normal kalınlıkta bir bebek ipi ile 2 motif çıkarılarak anlatılmıştır. 2 motif için 18 ilmek 1 tane ek ilmek ve 2 tane de kenar ilmek olmak üzere toplamda 21 ilmek gerekiyor. Şişe 21 ilmek atıp hazırlayarak birinci sıra gidiliyor.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

UA-91474543-1