Ajurlu Yapraklar Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu yapraklar örgü modeli ile kışlık çok güzel örgüler örebilirsiniz. Kışlık örgü yelek ve bluzlar örebileceğiniz gibi şallarda örebilirsiniz.

Kışlık örgüler örebileceğiniz yeni bir örgü modeli olan ajurlu yapraklar modeli ile karşınızdayız. Yelekler, bluzlar ve hatta örgü şallar yapabileceğiniz yeni bir örgü modelini sizlerde öğrenmek ister misiniz?

Gönül hanımın paylaşmış olduğu şiş işi örgü videolarından en güzellerinden bir tanesi. Ajurlu yapraklar örgü modelini sizlerde çok beğeneceksiniz.Bayan yelekler yapılışında kullanacağınız yeni bir örgü modeli öğrenmek istiyorsanız bu modeli öğrenebilirsiniz.

Eğer yakında evlenecek olan bir kızınız veya genç kız yakınınız varsa ona yeni gelen yelekleri de örebilirsiniz. Kışlık örgülerin yanında yazlık örgülerin yapımında da bu örgü tekniği kullanılabilir. Yapımı kolay olan şiş işi örgü tekniğinin yapımının videosunu da paylaştık.

Şiş işi örgü modelleri öğrenmek isteyenler için yayınlamış olduğumuz bu yeni modelin yapılışını 18 dakikalık video ile öğreneceksiniz. Öğrendikten sonra şal yaparken, yelek örerken veya bluz yapacağınızda ajurlu yapraklar örgü modelini kullanabilirsiniz.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »