Ajurlu Şeritli Saç Örgü Modeli ile Kadın Yelek Hırka Bluz Örebilirsiniz

Şeritli saç örgü modeli bir çok örgülerde kullanılabilir olmasına rağmen özellikle örgü bayan kazak, örgü atkı ve örgü bere için ideal bir örnek. Hatta bu örgü modeli ile bayan yeleği, hırka ve bluz bile örülebilir.

Gönül hanım yeni örgü modeli anlatımı ile karşımıza çıkıyor. Yeni örgü modelinin adı şeritli saç örgü modeli. Şiş işi örgülerden olan şeritli örgü modeli ile atkılar, bereler, kazaklar ve yelekler örülebilir. Bir çok örgüde kullanabileceğiniz bu örgü tekniğini şiş ile yapabilirsiniz. Gönül hanım yine basit anlatımıyla bu örneğin yapılışını anlatmış.

Sitemizin takipçiyseniz daha önce yayınladığımız Gönülden Örgüler videolarını bilirsiniz. Anlatım o kadar sade ki hiç örgü yapmayanların bile izleyince rahatlıkla anlayabileceği biçimde anlatılmış. Bundan dolayı da videolar çok ilgi görüyor. Açıklamanın sade olması örgücü hanımların modeli öğrenmesine çok yardımcı oluyor. Bizde en basit ve en güzel örgülerin kolay videolarına ulaşıp paylaşmaya çalışıyoruz.

bayan yelekleri ve şal örebileceğiniz örgü modeli sayfasında paylaştığımız bir örnek vardı. Takipçimizseniz bilirsiniz o modeli. O model çok yorum almıştı teşekkürlerini iletmişlerdi. Yeni modellere devam etmemizi isteyenler için de biz kanala video eklenenince alıp burada sizinle paylaştık. Şimdi paylaşacağımız videolu anlatım en son paylaşılan örnektir. Kışın bu soğuk günlerini örgü örerek geçirmek isteyenler için tüm örgü tekniklerini öğreteceğiz.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »