Ajurlu Örgü Bayan Yelekleri Yapılışı

Kaynanaların gelinlerine yazlık örgü örmesi amacıyla şık bir model. Bu örgü motifleri ile bluzlar, şallar örerek onlara armağan edebilirsiniz.

Kadın erkek çocuk bütün örgü modellerinde kullanabileceğiniz bir model ile karşınızdayız. Beğeneceğinizi umduğumuz bu örgü motifi ile süveter, hırka, kazak gibi bir çok model örebilirsiniz. Evde geçirdiğim süreyi güzel dşayetlendirmek istiyorum, evde sıkılıyorum diyorsanız şayet lütfen bilgisayarlarınızın başına. Dönemin nasıl geçtiğini anlamayacağınız, geçirirken her yerde bulamayacağınız parçalar üretebilirsiniz. Genellikle yeni başlayan hanımlar, hoşgeldiniz. Size şiş işi örgü gerçeklştirmeyi sevdirecek bir anlatımlı örgü paylaşımı var karşınızda.

Bu modelde size yün olarak angora ya da yün iplik tavsiye edebiliriz. Bu iplik bu modelin güzel motifiyle buluşmasında yumuşacık yelek modelleri ve şal modelleri örebilirsiniz. Teninize dokunmayacak, cildinize iyi istikbal bu model ile örgü inşasının ne kadar basit ve rahat olduğunu görebilirsiniz.Bebek örgülerinde ve çocuk örgülerinde de kullanılabilen modelimiz yardımıyla hem örgü örmeyi öğrenecek hem de çok basit alışacaksınız. Sadece bir kaç sıra ördükten sonra eliniz yatkınlaşacak. Ürününüzü bitiminde görmek dilediğiniz renkte iplik ayarlayın ve şişlerinizi alın. Başlamak amacıyla çok beklemeyin…

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »