Ajurlu Örgü Bayan Yelek Yapılışı Videolu Anlatımlı

Örgü bayan yelekleri anlatımlı videolarından ajurlu örgü yelek yapımı. Sevda hanımın anlatttığı yelek yapılışının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Büyük beden yelek modelleri paylaşımları yapmamıştık daha önce. Büyük bedene sahip olan hanımlar için ajurlu yelek örgü modeli ile yapılan yelek modelinin videosunu yayınlıyoruz. Sevda hanımın seslendirmesi ve göstermesi ile Türkçe videolu yelek yapılışı.

Tığ İşi Yelek Yapılışı modelini görmeyenler bi baksınlar. O modeli bilenler biliyor. Bilmeyenler mutlaka girip incelesinler. Şimdi yayınlayacağımız bayan yelek modelini de en az o model kadar beğeneceksiniz. 42,44,46 bedene sahip olan hanımlar şiş işi ile ajurlu yelek örgü modelini kullanıp da büyük beden yelekten yapabilirler. Daha önce yelek modeli paylaşsakta büyük beden  yelek modelini ilk defa yayınlıyoruz. Bedenini küçük yaparak büyük beden dışındaki bedenler için de örebilirsiniz.

Yelek Modelleri anlatımı aşağıdaki 2 tane videoda Sevda hanımın anlatımı ile yer alıyor. Videoları izlerseniz öğrenebilirsiniz. Sitemize eklediğimiz diğer bayan yeleklerini kaçırmamak içinde bizi unutmayın. İyi ki varsınız. Hepinize kolay gelsin.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »