Ajurlu Örgü Bayan Yelek ve Bluz Modeli Yapılışı Anlatımı

Ajurlu örgü modeli ile bayan yelek ve bluz yapılışı. Ajurlu örgü ile pembe renk bluz ve bayan yeleği yaparak takım halinde giyebilirsiniz. Ajurlu Şiş İşi örgülerinden olan yeni bir model. Örgü askılı bluz ve örgü ajurlu yelek yapılışı için yayınladığımız şiş işi örgü tekniğini kullanabilirsiniz. Gönül hanımın anlatımlı örgü videolarını hayranlıkla takip ediyorum. O kadar güzel teknikleri bizlerle paylaşıyor ki hayran kalmamak elimde değil.

En son paylaşmış olduğu ajurlu örgü modeli ile yapılan ve bluz ve yeleklerde kullanılan örgü tekniğini de çok beğendim. Şiş işi örgü ile yapılan bluz ve yelek takım halinde kullanılabilir. Özellikle kış ayları için bu yelek ve bluzdan yapabilirsiniz. Askılı bluzu mevsimlik olarak da kullanabilirsiniz.Bizi düzenli takip ediyorsanız bayan yelek örnekleri paylaştığımızı bilirsiniz. Hem anlatımlı hemde model paylaşımları yapıyorum. Yeleklerin yapılışında kullanılan örgü tekniklerini sizlere öğretmek için videolu yapılışlarına yer veriyorum.

Bir diğer adı elmas örgü modeli olan bu örnek ile çok güzel bayan yelekleri, gelin kız yelekleri ve bebek örgüleri örülebilir.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »