Ajurlu Burgular Örgü Gelin Kız Yelek ve Şal Modeli

Ajurlu burgu örgü modeli gelin kız yelekleri gibi birçok örgülerde kullanılabilir bir model. Örülmesi de zor görünmesine rağmen gayet kolay olan bu örnek ile kendinize ve sevdiklerinize çok güzel şeyler örebilirsiniz.

İsmi ajurlu burgular örgü modeli olan örnek gelin kız yelekleri, şallar ve diğer tüm örgülerde kullanılabilir. Modelin kurulumu zor görünmesine rağmen gayet kolay bir modeldir. Bu örgü modeli ile çocuklarda dahil olmak üzere herkese örgü örebilirsiniz. Yelek modelleri kategorisine eklediğimiz diğer modeller gibi bu modeli de videosundan öğrenebilirsiniz. Anlatım tabiki yine Gönül hanıma ait. Bu muhteşem örnekle örgüler örmek için daha neyi bekliyorsunuz?

Eskin anneanne ve babaannelerimiz ellerine örgü şişlerini alır ve kışlıkla yazlık örgüler örerlerdi. Anadolu insanlarının bir çoğunun üstünde bu örgülerle karşılaşmak mümkündü. Makina yapımı kıyafetlerin yaygınlaşması ile birlikte bu kıyafetler azaldı diyebiliriz. Ama hala örgü ile çok şık yelekler ve şallar örenler var. Hadi gelin şimdi bu yelek örgü modelini öğrenin ve sizde örmeye başlayın.

Ajurlu Burgular Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »