Ajurlu Burgular Örgü Bayan Yelek Modeli Videolu Anlatım

Ajurlu burgular örgü modeli bayan yelek modellerine çok yakışıyor. Özellikle kolsuz bayan yeleği yapacaksanız bu modeli mutlaka öğrenin derim.
Burgulu Örgü Bayan Yelek Modeli Anlatımı yazımızda burgulu örgüler seven hanımlara videolu anlatımlı örnek göstermiştik. Yine çok beğenilen bir örgü modeli ile karşınıza çıkıyoruz. Model ajurlu burgular örgü modelidir. Hem ajur hemde burgu yapılarak bayan yeleği elde edilmiştir.

Kış aylarında en çok örülenler arasında bayan yelekleri bulunuyor. Tabi her bayan farklı modelde örnek yapmak istiyor. Bunun içinde kullanılan örgü teknikleri farklılık gösteriyor. Her modelin yapılışı bizden istense de biz hepsini yayınlama fırsatı bulamıyoruz. Ama elimizden geldiği kadar ve ulaştığımız kadar anlatımlı videoları paylaşıyoruz.

Sevda hanım ajurlu burgular örgü modelini 7 dakikalık video ile ajurlu burgu modelini anlatmış. Örgüden anlayanlar örgü tekniğinden faydalanarak yelek modellerine uygulayabilirler.

Lütfen videoyu izledikten sonra eğer beğenirseniz beğenip paylaşmayı unutmayın. Siz beğenip paylaştıkça anlatımlı model paylaşımlarımız artacaktır.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »