Ağlayan Gözler Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Tam kış ayraları içim harika bir örgü modeli. Ağlayan gözler modeli yapımıda çok kolay ve çok şok çeyizlik yeleklerde hırka battaniye kullanabilirsiniz.

Bebeklerimiz en değerli varlıklarımız. Gözlerinin içine bakarız, saçının teline zarar gelsin istemeyiz. En ufak tehlikeden korumaya çalışırken, ciltlerinin tahriş olmaması için de çaba sarf ederiz. Hazır giyim tekstil ürünlerinin barındırdığı kimyasallar tüm anneleri korkutur, satın almadan önce iki kere düşünmelerine sebep olur. Bu sebeptendir ki bir çok anne evde bebek örgüleri yapmaktadır. Bunların başında yelek modelleri ilk sırayı almaktadır. Aynı zamanda bebeklerimizi sıcak tutacak, üşümelerini engelleyecek battaniyeler de seve seve örülenler arasında. Pembe veya mavi, beyaz veya sarı – bebeklerimizin odalarına uygun renklerle güzelleştirilmiş çocuk modasına uygun ürünler.

Bebeğim yok ama örgü modellerine bayılırım diyorsanız ve her geçen gün yeni modeller öğrenme arzusu varsa içinizde, anlatımlı örgüler barındıran videomuza göz atın. En sevdiğim şey eşe, dosta, akrabaya şal hediye etmektir diyorsanız, çeşit çeşit şal modelleri göz alıcı motifleri ile sizi de onları da etkileyecek. 

Yapımında şişler kullanılarak oluşturulan şiş ile örgülerle şal dışında hırka, bere, banyo kesesi gibi bir çok ürün örebilirsiniz. Siz değerli hanımlarımız için derlediğimiz detaylı videomuzla hoşunuza en çok giden modeli örebilir, evinize el emeği örgülerle süsleyebilirsiniz. Beklemeyin ve hemen işe koyulun… 

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »