2 Şişle Yapılan 5 Şiş Görünümlü Patik Modeli

2 şişle yapılan fakat 5 şişle yapılmış gibi görülen kurdeleli patik yapılışı. İki şişle yapılan patik modelinin detaylarını daha önce paylaşmıştık. Şimdi bambaşka bir patikle karşınızdayız. Bu patik modelinin yapılışında 2 şiş kullanılmıştır. Fakat görünümüne bakılırsa 5 şişle örülmüş gibi görünüyor.

İki Şiş İle Bayan Patik Modeli Yapılışı yazısındaki model 2 şişle yapılmıştır. Görünümü de zaten iki şişle yapıldığını gösteriyor. Yalnız şimdi yayınlayacağımız patik örneği görünümünden dolayı 5 şişle örülmüş gibi görülmekte. Yalnız bu patiğin yapımında da 2 şiş kullanılmıştır.

Çünkü örgü sezonunda en çok patik örülür. Ayaklar sıcacık kalsın diye tığla ve şişle çeşit çeşit patikler örerler. Bir çok bayanda nasıl yapıldığını bilmediği için patik modelleri yapılışları arıyorlar. Anlatımlı patik modelleri ile arayışta olan ve örmesini bilmeyenler için bizde elimizden geldiğince paylaşım yapıyoruz.

Patiğin orta kısmında yapılan kurdeleler ayakta daha şık görünmesine neden olmuş. Pembe renkte patiğe çok yakışmış. Siz farklı renklerde de örebilirsiniz fakat ben pembe renkte örmeye başladım bile.

Yorum Yapmayı Unutmayın

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

facebook-domain-verification=74ecy74ptbbizbry145l1i9iy9ezgu
Translate »