Zincir Örgü Bayan Yelek Modeli
Zincirli Fıstıklı Örgü Tığ İşi Örneği Örgü Bayan Yelekleri ve Örgü Şal Modellerinde çok yakışan Türkçe videolu Örgü Tarifi ile herkesin öğrenmekte hiç zorluk çekmeyeceği Tığ işi Örgü Modeli. Şerife hanımın anlattığı ve gösterdiği Zincir Fıstık Örgü Yelek örneği

Zincir Örgü Bayan Yelek Modeli

Zincir örgü bayan yelek modeli yapılışı en çok beğenilen modeller arasındadır. Sizlerde zincir örgü yapılışını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Bayan yeleklerinde kullanabileceğiniz harika bir örgü modelini daha sizlerle paylaşıyoruz. Şiş işi örgü seven hanımlar bu modeli de çok sevecekler. Zaten bu modeli beğenen kişi sayısı bayağı bir fazla. Bayanlar yaptığı örgülerde de bu örgü modelini kullanıyorlar. Modelin adı ise zincirli örgü modeli. Zincire benzediği için sanırım bu isim verilmiş.

Bayan yelekleri yaparken farklı bir örgü tekniği kullanmak isteyenler için paylaşmış olduğumuz bu örgü tekniğini sizlerde öğrenin. Daha sonra yapacağınız bayan yeleklerinde bu muhteşem modeli sizlerde yapın. Yel ekleriniz zincir örgü modeli ile daha şık görünecek.
Yayınladığımız videoda açıklamalı olarak zincir örgü modelinin anlatımı yer alıyor. Eğer şiş işine ilginiz varsa mutlaka öğrenmeniz gereken örgülerden biridir. Videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. ÖRGÜ EVİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın